Sbor: 114 členů
Jednotka: 28 členů
Kategorie jednotky: JPO III/2
Kolektiv mladých hasičů: 36 členů
Pátek 26. duben 2019 15:30: Příprava dřeva na čarodějnice (za 7 dní)
Neděle 28. duben 2019 09:00: Příprava dřeva na čarodějnice (za 9 dní)
Pondělí 29. duben 2019 15:30: Svoz dřeva na čarodějnice (za 10 dní)
Úterý 30. duben 2019 09:00: Pálení Čarodějnic (stavění hranice a Májky) (za 11 dní)
Domů Členové Sbor Jednotka Děti Akce Fotogalerie Videogalerie Kalendář akcí Historie sboruTechnikaCo když...?Hasík do školKontakty
Běh hasičů do Svatohorských schodů
Ke stažení Z médií Odkazy
Facebook YouTube RSS
Hasík
Připojeno do sítě FreeNetPB.net

sbor.png Členové sboru

Alligerová Michala  
Bartůněk Lukáš - Člen výboru SDH
Baťková Petra  
Baxa Milan  
Ing. Benďák Jozef  
Bendová Jana  
Bláha Daniel  
Blajer Jiří DiS. - Starosta SDH
Blajer Mikuláš - Starší
Blajer Radek DiS. - Velitel SDH
Blajer Jiří ml. - Hlavní vedoucí mládeže
Blajerová Jindřiška  
Blajerová Kristýna  
Blajerová Petra - Referentka žen
Blajerová Radka  
Brožová Drahomíra  
Brůžek Václav  
Brůžek Václav - Mladší
Burša František - starší
Cimburková Martina  
Cvačka Jindřich  
Čech Karel  
Dobiáš Jan - Mladší
Dostál Martin  
Drmla Milan - Zkušební doba
Drozd Jakub - Mladší
Etrych Miroslav  
Fára Antonín - Náměstek starosty SDH
Fiala Emil  
Fiala Matěj - Mladší
Forejtová Zdena  
Fous Matěj - Starší
Fousová Adéla - starší
Helmich Václav  
Bc. Helmichová Tereza  
Hergott Martin  
Hlinovský Miroslav  
Hodoušová Anna  
Hrádek David - Kronikář
Chlada Lukáš - Mladší
Janošec Martin  
Ing. Jurdák Rudolf  
Bc. Kadlecová Barbora  
Kleindienst Petr  
Kobulská Monika DiS.  
Kolanda Antonín  
Kolanda Tomaš  
Kořínek Petr st.  
Mgr. Kovářová Jarmila - Vedoucí mládeže
Kumherová Lada  
Květ Petr  
Lukášová Lucie  
Machovec Zdeněk  
Marková Bronislava  
Marrero Sabina - Starší
Melmuk Sebastian - Starší
Míková Pavla - Dorostenec
Němcová Michaela - Dorostenec
Němcová Miroslava  
Nešvera Jan - Strojník SDH
Novák Vít  
Novotný David  
Nozar Viktor - Dorostenec
Oberlander Erik  
Peprna Roman  
Petříková Iveta  
Polcrová Dominika  
Polcrová Romana - Dorostenec
Poulíček Jakub  
Průcha Jakub  
Přikryl Petr  
Řánková Taňa - Mladší
Saxl Michal - Mladší
Sehnal Patrik - Dorostenec
Semecká Šárka  
Mgr. Schmidt Jiří - Člen kontrolní a revizní komise
Schön Lukáš  
Skoupá Miroslava  
Sladovník Dominik  
Sladovníková Věnceslava  
Slepička Lukáš - Starší
Smíšek Martin - Starší
Solničková Adéla - Dorostenec
Ing. Soukup Jarmil  
Srnka Jiří  
Stoklasa František - Vzdělavatel SDH
Bc. Stoklasa Jan  
Bc. Stoklasa Zdeněk  
Suchánek Jan  
Šach David  
Šachová Marie  
Šachová Tereza  
Šálek Adam - Starší
Šálek Bohuslav  
Ševčíková Kristýna - Mladší
Šlapák Pavel  
Šmejkal Michal  
Šmejkalová Aneta  
Švejnoha Oldřich - Starší
Tvrdík Jaroslav  
Tvrdík Miloslav  
Vančura Lukáš - Mladší
Vančura Matěj - Starší
Ing. Velas Jiří - Člen kontrolní a revizní komise
Velas Martin - Referent prevence
Velas Zdeněk DiS. - Jednatel SDH
Vlas Jakub - Starší
Vlas Martin - Starší
Vlk Matěj  
Bc. Vobejda Jan  
Vobejda Ladislav DiS. - Předseda kontrolní a revizní komise
Bc. Vobejda Miloslav  
Vohradský Josef  
Vráblíková Jana - Hospodářka
SDH Březové Hory - David Hrádek a Vít Novák ©1886-2019