Sobota 28. říjen 2017 18:00: Hodnotící schůze Běhu do Svatohorských schodů (za 6 dní)

zasahy.png Taktické cvičení na únik čpavku na zimním stadionu

Datum: 21. září 2017 09:05
Místo: Příbram, Příbram VII, Zimní stadión, Legionářů 37
Složení: Lukáš Bartůněk, Radek Blajer DiS., Lukáš Danda, Jan Suchánek, Martin Velas, Ladislav Vobejda DiS.
Technika: CAS 15

Po příjezdu na místo zásahu jednotka průzkumem zjistila, že se jedná o taktické cvičení na únik čpavku na zimním stadionu s
evakuací cca 30 osob. Na místě události již zasahovala jednotka HZS Příbram, ZZS a policie ČR. Naše jednotka vypomáhala s
evakuací a ošetřením 22 osob ze zimního stadionu a po evakuaci výpomoc ZZS s raněnými a se stavbou dekontaminačního stanu. Po likvidaci, vyhlášení cvičení a domluvě s VZ se jednotka vrátila na základnu.

SDH Březové Hory - David Hrádek a Vít Novák ©1886-2017