Sobota 28. říjen 2017 18:00: Hodnotící schůze Běhu do Svatohorských schodů (za 6 dní)

zasahy.png Požár bytu

Datum: 9. září 2017 14:28
Místo: Příbram, Příbram VII, Březové Hory-sever, Pod Hald
Složení: Lukáš Bartůněk, Jindřich Cvačka, Jan Suchánek, Jiří Vršecký
Hotovost: Jiří Blajer DiS., Radek Blajer DiS., Jan Nešvera, Bohuslav Šálek, Ladislav Vobejda DiS.
Technika: CAS 32

Protože jednotka držela asistenční službu při Šalmaji na Svaté Hoře, přejížděla s vozem DA Volkswagen na zbrojnici BH pro CAS 32 T815. Po příjezdu na místo zásahu jednotka průzkumem zjistila, že se jedná o zakouřený byt v 3 NP. Na místě události již zasahovala jednotka HZS Příbram. Naše jednotka prováděla průzkum bytů v budově odkud pochází kouř. Po najití bytu a zjištění, že se nejedná o požár, jednotka po domluvě s VZ se vrátila na základnu.

SDH Březové Hory - David Hrádek a Vít Novák ©1886-2017