souteze.png Memoriál Josefa Říhy

Datum: 7. srpen 2010
Místo: Bohutín
Složení: Radek Blajer DiS., David Hrádek, Antonín Kolanda, Vít Novák, Ing. Jiří Velas, Martin Velas, Zdeněk Velas DiS.
Umístění: 5. místo

Po roční odmlce přijíždíme do Bohutína zavzpomínat na bohutínského hasiče Josefa Říhu.
Náplní memoriálu byla zábavná štafeta a požární útok na 2x B hadice.
Štafeta zahrnovala přenos hasicího přístroje, válení pivního sudu, přenos rozdělovače a konzumace špekáčku bez pomoci rukou. Na štafetě doběhl poslední člen družstva s časem 1:07, což nás na začátek vyhouplo na průběžné čtvrté místo.
Na požárním útoku jsme plechovky sundali s časem 28,79 s a na celkové tabulce jsme se uchytili na pátém místě.
Odpoledne sice znepříjemňoval déšť a negativní prognózy meteorologů, nicméně účast dvanácti mužských družstev potvrdila fakt, že hasiči si nenechají zkazit žádnou srandu.

SDC10413.JPG SDC10414.JPG SDC10415.JPG SDC10417.JPG SDC10418.JPG SDC10419.JPG
SDH Březové Hory - David Hrádek a Vít Novák ©1886-2019