ostatni.png Soutěž v požárním sportu - PS8

Datum: 15. červen 2013
Místo: Tušovice
Složení: Michala Alligerová, Lukáš Bartůněk, Jana Bendová, Anna Hodoušová, David Hrádek, Bc. Barbora Kadlecová, Monika Kobulská DiS., Vít Novák, David Šach, Michal Šmejkal, Martin Velas, Zdeněk Velas DiS.

Členové a členky sboru se zúčastnily soutěže "Tušovická osmička". Tato soutěž je specifická v tom, že její průběh není zcela klasický, jako u běžného požárního sportu, ale závodí se pouze se stroji PS8 a to tak, že soutěžní družstvo musí stroj i ostatní výzbroj vytahovat přímo "z bedny". Základna je při startu závodu naprosto prázdná. Družstvo žen z Březových Hor si z Tušovic odvezlo vítězství.

SDH Březové Hory - David Hrádek a Vít Novák ©1886-2019